Domaća natjecanja

Virski polumaraton Mateje Matošević i 17. Terry Fox Run

Matea Matošević na 3. mjestu Foto: AK Agram Matea Matošević na 3. mjestu

Na 5. međunarodnom Virskom Maratonu Matea Matošević je trčala duplo kraću dionicu u sklopu pripreme za predstojeći Zagrebački maraton koji je na rasporedu za dva tjedna, a u Zagrebu se tijekom popodnevnih sati održalo 17. izdanje humanitarne utrke Terry Fox Run.

Matea je osvojila 3. mjesto istrčavši 1:19:56 u polumaratonu kao svojevrsnu kontrolu pred svoj novi maraton. 

Iako se u Zagrebu održavalo Ekipno juniorsko prvenstvo Hrvatske, dio naših članova i članica nije nastupao što su iskoristili za posjet i nastup na ovoj humanitarnoj utrci koja sada već ima istinsku tradiciju što nesumnjivo lik i djelo ovog čovjeka zaslužuje.

Ocijeni sadržaj
(1 Glasaj)

Log in or create an account

fb iconLog in with Facebook