Domaća natjecanja

VIDEO: Oreškovićev pobjednički oproštaj od Erste Plave Lige sa stilom

Legenda EPL Foto: AK Agram Legenda EPL

U sklopu IAAF World Challenge Zagreb održalo se natjecanje za osnovnoškolce od 4. do 8. razreda na kojem je za Zagreb po običaju nastupilo puno naših članova i članica među kojima se očekivano istaknuo Marko Orešković.

Pojedinačno četverostruki mlađekadetski prvak Hrvatske na ovom natjecanju je nastupao punih 5 godina (jednu godinu više jer se natjecao kao mlađi prve godine, za 3. razred iako je bio tek 2. razred) i nesumnjivo ostavio velik trag na njemu pa se nadamo kako će to i iz organizacije natjecanja prepoznati. Sveukupno je slavio 9 puta uz jedno 3. mjesto. Na svom posljednjem natjecanju slavio je dva puta, a pogotovo je zanimljivo bilo na 60m u igri tisućinki.

Zaista impresivan učinak za našeg simpatičnog Marka s kojim smo obavili i jedan malo kraći razgovor. U vedrom tonu, naravno.

Ocijeni sadržaj
(1 Glasaj)

Log in or create an account

fb iconLog in with Facebook