Prije nego što Ultra dođe: Kadetsko i mlađekadetsko prvenstvo Hrvatske na Parku Mladeži

Bit će veselo Foto: Wikipedia Bit će veselo

Baš na današnji dan objave startne liste stigla je vijest o preseljenju famoznog "Ultra Europe festivala" s Poljuda na Park Mladeži, stadionu ASK-a iz Splita gdje se na kraju slijedom događaja preselilo državno pojedinačno prvenstvo za U14 i U16 uzraste.

No i taj sam "festival" glazbe (iako tamo obično neke druge stvari dođu u prvi plan) i ova situacija je neka druga tema, nama su draže ove sportske, a ovim vikendom ulazimo i u jednu trotjednu seriju pojedinačnih prvenstava. Prvi će je upravo sutra započeti najmlađi uzrasti nakon čega iduća dva tjedna smo u Rijeci.

Unatoč mijenjanju lokacije mora se priznati kako nije to previše utjecalo na konačni odaziv i bit će to po običaju višesatno natjecanje na kojem se treba dobro naoružati strpljenjem i koncentracijom.

Uostalom, sve se može vidjeti preko preliminarnih startnih lista, satnice i ostalih tehničkih uputa koje se u ove godine stigle u rekordnom roku.

Veselimo se sutrašnjim nastupima naših mladih članova i članica i želimo im puno uspjeha u istom!