Domaća natjecanja

Još disciplina na Mitingu otvorenja sezone 2013

Logo našeg kluba Foto: AK Agram Logo našeg kluba

Pripreme za atletski miting u našoj organizaciji u punom su tijeku, a osim toga malo je proširen program natjecanja.

Nekoliko dana prije uz seniorski disk (2kg) pridodana je i juniorska kategorija što znači kako će se bacati i disk težine 1.75kg. Danas je s obzirom na interes odlučeno kako će se paralelno uz muški troskok održati i ženski troskok. Vrijeme disciplina nije se mijenjalo, disk i troskok počinju u 17h. Ostalo možete provjeriti u raspisu kojeg možete pogledati nekoliko redova ispod. 

Ponovno pozivamo sve atletičare i atletičarke da se prijave i svojim dolaskom Miting otvorenja sezone za ovu godinu učine još zanimljivijim.

Vremena još ima i pozivamo da nam prijedloge, sugestije ili pitanja šaljete na naš Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite., komentirate u ovom članku ili posjetite našu Facebook stranicu.

Veselimo se vašem dolasku 4. svibnja (subota) u 16h!

Ocijeni sadržaj
(0 glasova)

Log in or create an account

fb iconLog in with Facebook