Iza nas je jedno od najbrojnijih izdanja Božićne utrke!

Jedna od zajedničkih fotografija Foto: AK Agram Jedna od zajedničkih fotografija

Sada već tradicionalno po ugodnom vremenu održalo se 11. izdanje naših revijalnih Božićnih utrka.

S obzirom na navedene vremenske uvjete ni ne čudi da je odaziv bio sjajan, uostalom podijelili smo i sve diplome koje smo imali na 'lageru', a pritom računajte da se isto nije dijelilo starijim članovima. Sveukupno dakle preko 150 mladih članova i članica na istom mjestu!

Po običaju, svatko je trčao prema svojoj želji, oni mlađi bili su nešto motiviraniji od starijih koji već imaju više ovakvih utrka iza sebe, a posebno je to bilo vidljivo u npr. 2. utrci.

Poslije toga smo imali i proglašenje naših najboljih atletičara i atletičarki za 2019. godinu uz već spomenutu podjelu diploma za sve sudionike.

Sve u svemu, još jedno ugodno druženje i zabava za zaključak ove godine, nestrpljivo čekamo iduću 2020. godinu!