Hrvatski atletski savez objavio finaliste Kupa Hrvatske 2014. za seniore i seniorke

Kup Hrvatske i Ekipno prvenstvo Hrvatske za ovu godinu na rasporedu su ovaj vikend u Zagrebu.

Hrvatski atletski savez prema dostupnim rezultatima objavio je imena atletičara i atletičarki po disciplinama koji imaju pravo nastupa na Finalu Kupa Hrvatske za seniore i seniorke koji će se održati u Zagrebu 7. i 8. lipnja.

Prema Općim pravilima i propozicijama za natjecanja za 2014. godinu, pravo nastupa ima 16 prvih natjecatelja po disciplinama na tablicama HAS-a računajući ukupno prošlu (2013.) i tekuću (2014.) godinu s rezultatima postignutim do najkasnije 7 dana prije Kupa (stranica 100).

Listu finalista možete pogledati ovdje.

Čestitke svim našim članovima i članicama na ulasku u najboljih 16. Želimo im što uspješnije nastupe za vikend koji bi prema vremenskim prognozama trebao biti popraćen dobrim vremenskim uvjetima.