Domaća natjecanja

Agrameri i Agramerice u objektivu Renata Branđolice 4

Dora Pakšec Foto : Renato Branđolica Dora Pakšec

Spremne su i nove fotografije koje je Renato Branđolica uslikao na Pojedinačnom PH za seniore i seniorke, natjecanju koje se održavalo u Rijeci.

Za razliku od naših fotografija, on je uspio napraviti veći broj fotografija po noći, a i uz to su vrlo dobre kvalitete. Više puta smo pisali, ali nije na odmet ponoviti kako nam je izuzetno drago što atletska natjecanja prati (po)najbolji fotograf na ovim prostorima. 

Galeriju s ovog natjecanja možete pogledati ovdje. Zasada još uvijek koristimo Picasu tj. Google +, ali uskoro bi i Facebook trebao biti ponovno "u igri", nadamo se što prije.

Podsjećamo vas još kako smo prije mjesec dana otvorili rubriku "U objektivu Renata Branđolice", tamo možete pogledati sve fotografije vezane uz naš klub (a i šire) koje je Renato snimio na natjecanjima proteklih godina. Uživajte!

Ocijeni sadržaj
(0 glasova)

Log in or create an account

fb iconLog in with Facebook