Multimedija

VIDEO: Dvoransko prvenstvo Hrvatske za mlađe seniore i seniorke 2024

Utrka na 3000m Foto: AK Agram Utrka na 3000m

Kao i prošle godine, uz samo prvenstvo Hrvatske održali smo kadetski, a sada i mlađekadetski miting kako bi omogućili ispunjenje normi svim mladim natjecateljima u 2024. godini. Sve ste mogli vidjeti u prijenosu uživo putem našeg YouTube kanala, a ovdje možete sve izdvojeno naći u videozapisima 4K kvalitete.

Snimka cijelog natjecanja

Dalj [Ž] - Laura Matko

Dalj [M] - Vito Kovačić i Karlo Miščančuk

Dalj [M] - Vito Kovačić i Karlo Miščančuk

Vis [Ž]

Vis [M] - Joshua Božić i Dominik Lubenjak

Vis [M] - Joshua Božić i Dominik Lubenjak

Troskok [Ž]

Troskok [M] - Joshua Božić

Troskok [M] - Joshua Božić

Motka [Ž] - Vita Škiljo, Magdalena Obajdin i Nika Jurković

Motka [M] - Noa Leško

Motka [M] - Noa Leško

Kugla [Ž] - Laura Vinkešević

Kugla [M] - Duje Dodig i Jerko Ćalušić

Kugla [M] - Duje Dodig i Jerko Ćalušić

60m [Ž], kvalifikacije i finale - Vita Penezić, Josipa Klišanin i Reska Milinković

60m [M], kvalifikacije i finale - Vito Kovačić i Karlo Miščančuk

60m [Ž], mlađe kadetkinje

60m [Ž], kadetkinje

60m [Ž], kadetkinje

60m [M], mlađi kadeti

60m [M], kadeti

60m [M], kadeti

60m prepone [Ž], izvan konkurencije i finale - Anja Tvrtković i Tonka Kunac / Ivana Lončarek

60m prepone [M], finale - Bruno Di Giusto / Jurica Kovačić (izvan konkurencije)

200m [Ž], mlađe kadetkinje

200m [Ž], mlađe kadetkinje

200m [M], mlađi kadeti

300m [Ž], kadetkinje

300m [Ž], kadetkinje

300m [M], kadeti

400m [Ž] - Eva Mačković, Laura Matko i Tara Marković / Lara Klojčnik

400m [Ž] - Eva Mačković, Laura Matko i Tara Marković / Lara Klojčnik

400m [M] - Marko Orešković, Vito Carlo Fadini i Nino Blažić / Bruno Šešerko

400m [M] - Marko Orešković, Vito Carlo Fadini i Nino Blažić / Bruno Šešerko

600m [Ž], kadetkinje

800m [Ž]

800m [Ž]

800m [Ž], mlađe kadetkinje

800m [Ž], mlađe kadetkinje

800m [M] - Matej Perić

800m [M], mlađi kadeti

800m [M], mlađi kadeti

1000m [M], kadeti

1500m [Ž]

1500m [Ž], kadetkinje

1500m [Ž], kadetkinje

1500m [M] - Niko Kožul / Matija Jaković i Vedran Jurković

1500m [M] - Niko Kožul / Matija Jaković i Vedran Jurković

3000m [Ž] - Mia Amber Berić i Hana Malović / Viva Kovač

3000m [Ž], kadetkinje

3000m [Ž], kadetkinje

3000m [M] - Omer Hasanbegović, Jakov Lesjak, Ivan Cvitić i Antonio Blažić / Ian Gluić

3000m [M], kadeti

4x400m [Ž] - Agram (Jurčić, Matko, Marković i Mačković)

4x400m [Ž] - Agram (Jurčić, Matko, Marković i Mačković)

4x400m [M] - Agram (Fadini, Blažić, Kovačić i Orešković)

4x400m [M] - Agram (Fadini, Blažić, Kovačić i Orešković)

Ocijeni sadržaj
(1 Glasaj)

Log in or create an account

fb iconLog in with Facebook