Vijesti

UPISI ŠKOLA ATLETIKE 2022 Kraljica sportova vas čeka u najboljem klubu Hrvatske!

Ulazak u novu školsku godinu čini se kao jedan od idealnih trenutaka da nam se priključite na atletskom stadionu u sklopu SP "Mladost". Upisi su u tijeku!

Mogući programi i termini treninga:

• ATLETSKI VRTIĆ (djeca dobi od 3 do 6 godina*) - ponedjeljak, srijeda i petak u 18h

• ATLETSKA ŠKOLA (djeca dobi od 7 do 12 godina*)
    • Mogućnost 1 - ponedjeljak, srijeda i petak u 18h
    • Mogućnost 2 - ponedjeljak, srijeda i petak u 19h
    • Mogućnost 3 - utorak i četvrtak u 18h
    • Mogućnost 4 - utorak i četvrtak u 19h

• ATLETSKA ŠKOLA (djeca od 12 do 18 godina i stariji*)
    • DO 3. rujna termini su: ponedjeljak, srijeda i petak u 17h te subotom u 9h / OD 5. rujna termini treninga su ponedjeljak, srijeda i petak u 8 ili 16/17h te subotom u 9h

Termin treninga ujedno je i termin upisa, a za prvi dolazak je poželjno doći desetak minuta ranije od navedenih termina.

Što se tiče pandemije COVID-19 tijekom jesenskih i zimskih dana, izvjesno je da ona neće nestati ni ove godine, ali straha ne treba biti na otvorenoj i prostranoj atletskoj stazi u sklopu SP "Mladost".

*Dobni uzrast nije striktno definiran već baziran prema prosječnoj dobi polaznika

Zašto odabrati atletiku i trening kod nas?

• Najbolji atletski klub u Hrvatskoj - Po službenim kriterijima Hrvatskog atletskog saveza koji nas proglašava najuspješnijima uzastopnih 7 godina, a jedan od kriterija upravo se odnosi na najmlađe dobne kategorije što daje dodatan argument kvaliteti naše škole atletike
  • Prepoznatljiva lokacija - Atletska staza u sklopu SP "Mladost" dovoljno je prostrana kao lokacija za krenuti s treninzima u korona eri
  • Dostupni kroz cijelu godinu - Upisi su mogući kroz svih 365 dana, ne održavaju se samo u jednom razdoblju
  • Besplatan trening - Uvijek prisutna mogućnost prvog i probnog besplatnog treninga kako bi djeca sama najbolje vidjela sviđa li im se
  • Pristupačni - Svaki uzrast je dobrodošao
  • Jednostavni - Ne traži se puno ili posebno od opreme već samo ono najjednostavnije - trenirka, tenisice i naravno, dobra volja :)
  • Cjelovit program treninga - Bavimo se sa svih 5 postojećih različitih atletskih grana (trčanje, skokovi, hodanje, bacanje i višeboji) što atletiku čini idealnim odabirom za djecu i praktički smo jedini atletski klub koji drži do sveg navedenog uz vođenje treninga školovanih i obrazovanih trenera
  • Vrhunski sportaši od mlađih do seniorskih uzrasta - Ana Šimić (Brončana s Europskog prvenstva i višestruki sudionik Olimpijskih igara), Ivana Lončarek, Hrvoje Čukman, Mateo Ružić (višestruka sudionica najvećih međunarodnih natjecanja), Lara Jurčić (pobjednica Europskog olimpijskog festivala mladih), Vita Penezić (doprvakinja Europskog olimpijskog festivala mladih), Marko Orešković, Lana Švarbić, Laura Vinkešević, Niko Kožul, Vito Kovačić (aktualni sudionici ovogodišnjih Svjetskih ili Europskih uzrasnih prvenstava) itd.