Vijesti

Otvoreni UPISI za ŠKOLU ATLETIKE 2020: Čekamo vas!

Pandemijsko vrijeme početkom školske godine nažalost ne jenjava, ali ne posustajte i postanite dio najboljeg kluba Hrvatske kroz treninge na velikom i otvorenom prostoru kao što je atletski stadion u sklopu Sportskog parka "Mladost".

Mogućnosti termina/programa koje su moguće:

 • ATLETSKI VRTIĆ, mogućnost 1 (djeca dobi od 3 do 6 godina i od 7 do 12 godina*) - ponedjeljak, srijeda i petak u 18h (treninzi u ovom terminu mogući su već sada)
  • Kontakt: Antonija Žalac (099 2303 191 / Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.)
 • ATLETSKI VRTIĆ, mogućnost 2 (djeca dobi od 7 do 12 godina*) - utorak i četvrtak u 19h (treninzi u ovom terminu počinju 8. rujna)
  • Kontakt: Antonija Žalac (099 2303 191 / Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.)
 • ATLETSKA ŠKOLA (djeca od 12 do 18 godina i stariji*) - ponedjeljak, utorak, srijeda, četvrtak i petak u 8h (treninzi u ovom terminu mogući su već sada) ili 16h (treninzi u ovom terminu počinju 7. rujna) i subotom u 9h (treninzi u ovom terminu mogući su već sada)
  • Kontakt: Jasmina Katalinić (099 2303 191 / Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.)

*Dobni uzrast nije striktno definiran već baziran prema prosječnoj dobi polaznika

Termin treninga ujedno je i termin upisa, za prvi dolazak je poželjno pojaviti se 10-15 minuta od navedenih termina.

Zašto odabrati atletiku i naš klub?

 • Najbolji smo kolektiv u Hrvatskoj - Po službenim i detaljnim kriterijima Hrvatskog atletskog saveza koji nas je proglasio najuspješnijima kroz zadnje četiri godine uzastopno, a jedan od kriterija odnosi se upravo na mlađe dobne kategorije što ide u prilog najboljoj školi atletike u Hrvatskoj
 • Epidemiološki prihvatljiva lokacija - Atletska staza u sklopu SP "Mladost" je otvorena i velike površine prostora što ju čini idealnom lokacijom tijekom aktualnog korona razdoblja za krenuti s treninzima
 • Dostupni 365 dana - Upisi traju kroz cijelu godinu, bez limita na određeno razdoblje
 • Mogućnost - Uvijek postoji opcija prvog i probnog besplatnog treninga kako bi iz "prve ruke" (i noge) najbolje spoznali kraljicu sportova
 • Jednostavnost - na početku nije potrebna posebna oprema osim tenisica i trenirke te naravno dobre volje :)
 • Pristupačnost - Svatko je dobrodošao pridružiti nam se!
 • Raširenost programa treninga - Bavimo se sa svih 5 postojećih različitih atletskih grana (trčanje, skokovi, hodanje, bacanje i višeboji) što atletiku čini idealnim odabirom za djecu i praktički smo jedini atletski klub koji njeguje navedeno, a vode ih visoko školovani i obrazovani treneri, prilagođeni za više uzrasta, od najmlađih do najstarijih 
 • Vrhunske grupe vrhunskih sportaša - Ana Šimić (Brončana s Europskog prvenstva i višestruki sudionik Olimpijskih igara), Matea Matošević (olimpijka i sudionik SP i EP u maratonu), Ivana Lončarek (višestruka sudionica najvećih međunarodnih natjecanja, vodeća preponašica svijeta na 50m prepone), Sven Cepuš, Mateo Kovačić, Hrvoje Čukman, Ivana Renić, Bruno Erent... (aktualni sudionici Europskog prvenstva, hrvatski reprezentativci, rekorderi) itd.

Ocijeni sadržaj
(1 Glasaj)

Log in or create an account

fb iconLog in with Facebook