Vijesti

Atletska škola 2020: Upišite se i napravite svoje prve atletske korake!

Nema boljeg trenutka za otvorene treninge na prostranom stadionu u sklopu SP "Mladost" koji je više nego epidemiološki prihvatljiv u vrijeme COVID-19. Program se odnosi na djecu (kasnije) osnovneškolske i srednješkolske dobi kao i za sve druge koji su željni fizičkih aktivnosti.

Osnovne informacije

 

Djeca osnovnoškolske i srednjoškolske dobi od 12. do 18. godine (i stariji...)

 • TERMINI TRENINGA do 5. rujnaPonedjeljak, utorak, srijeda, četvrtak i petak u 8h | Subota u 9h (za prvi put na upise preporuka je doći malo ranije)
 • TERMINI TRENINGA od 7. rujnaPonedjeljak, utorak, srijeda, četvrtak i petak u 8h ili 16h | Subota u 9h (za prvi put na upise preporuka je doći malo ranije)
 • KONTAKT: Jasmina Katalinić
 • INFORMACIJE: 098 639 196 / Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite. / Facebook / Instagram

Jesen 2019.

Zašto odabrati atletiku i naš klub?

 • Najbolji smo kolektiv u Hrvatskoj - Po službenim i detaljnim kriterijima Hrvatskog atletskog saveza koji nas je proglasio najuspješnijima kroz zadnje četiri godine uzastopno, a jedan od kriterija odnosi se upravo na mlađe dobne kategorije što ide u prilog najboljoj školi atletike u Hrvatskoj
 • Epidemiološki prihvatljiva lokacija - Atletska staza u sklopu SP "Mladost" je otvorena i velike površine prostora što ju čini idealnom lokacijom tijekom aktualnog korona razdoblja za krenuti s treninzima
 • Dostupni 365 dana - Upisi traju kroz cijelu godinu, bez limita na određeno razdoblje
 • Mogućnost - Uvijek postoji opcija prvog i probnog besplatnog treninga kako bi iz "prve ruke" (i noge) najbolje spoznali kraljicu sportova
 • Jednostavnost - na početku nije potrebna posebna oprema osim tenisica i trenirke te naravno dobre volje :)
 • Pristupačnost - Svatko je dobrodošao pridružiti nam se!
 • Raširenost programa treninga - Bavimo se sa svih pet postojećih različitih atletskih grana (trčanje, skokovi, hodanje, bacanje i višeboji) što atletiku čini idealnim odabirom za djecu i praktički smo jedini atletski klub koji njeguje navedeno, a vode ih visoko školovani i obrazovani treneri, prilagođeni za više uzrasta, od najmlađih do najstarijih 
 • Vrhunske grupe vrhunskih sportaša - Ana Šimić (Brončana s Europskog prvenstva i višestruki sudionik Olimpijskih igara), Matea Matošević (olimpijka i sudionik SP i EP u maratonu), Ivana Lončarek (višestruka sudionica najvećih međunarodnih natjecanja, vodeća preponašica svijeta na 50m prepone), Sven Cepuš, Mateo Kovačić, Hrvoje Čukman, Ivana Renić, Bruno Erent... (aktualni sudionici Europskog prvenstva, hrvatski reprezentativci, rekorderi) itd.

Ocijeni sadržaj
(3 glasova)

Log in or create an account

fb iconLog in with Facebook