Ostalo

VIDEO: Sedma godina našeg kluba

Sedmica u lijepom sjećanju Foto: AK Agram (screenshootovi iz videa) Sedmica u lijepom sjećanju

Godine zaista brzo prolaze, a isto vrijedi i za ovu sedmicu koja je ponudila niz sjajnih trenutaka za nas te naše atletičare, atletičarke, trenere i trenerice. Naravno, ne postoji savršena godina, uvijek bude i nešto manje sjajnih trenutaka, ali mi smo se uvijek vodili time da se treba posvetiti onoj ljepšoj strani priče.

Nakon prošlogodišnjih posebnih videa za

gdje se natjecanje održavalo.

Za ovaj rođendan pripremili smo video koji sadrži niz različitih snimaka naše arhive. Većinu njih do ovog trenutka niste mogli ni vidjeti, a primijetit će te i sami kako isječci nisu utrke, već sve ono što se događa prije, između i poslije njih. Neki će zasigurno ostati malo i iznenađeni, a to je i cilj. Ne mora sve biti predočeno preko utrka, ima nešto i u (naizgled) "sporednim" trenucima.

Posveta je to svim našim članovima jer rekli smo u članku ranije - sretan vam (i nam) 7. rođendan, uživajte!

Ocijeni sadržaj
(1 Glasaj)

Log in or create an account

fb iconLog in with Facebook