Ostalo

Sedam godina Atletskog kluba Agram!

12.10.2007. osnovan je Atletski klub Agram Foto: AK Agram 12.10.2007. osnovan je Atletski klub Agram

Na današnji dan prije točno sedam godina osnovan je Atletski klub Agram.

Tako prođe još jedna godina u kojoj zaista možemo biti ponosni s mnogo toga, počevši od činjenice da smo prvi puta u povijesti našeg kluba zasluženo 'zaradili' titulu najuspješnijeg kluba prema kriterijima Hrvatskog atletskog saveza. Prošli smo puno lijepih trenutaka koje su nam priuštili naši atletičari i atletičarke zajedno s trenerima te vodstvom kluba. 

Nisu oni jedini dio te priče, od srca se zahvaljujemo svima koji doprinose, pomažu i sudjeluju u radu kluba. Nisu to samo atletičari, atletičarke i treneri već manje spominjani ljudi iz našeg sporta - sponzori, prijatelji, roditelji, profesori i svi simpatizeri kluba. Nećemo duljiti već sumirati, svakom onom tko se na bilo koji način osjeća dijelom našeg kluba, veliko mu hvala!

Osim stvarnog svijeta i u onom nestvarnom tj. virtualnom napredujemo, naša Facebook stranica sada broji preko 4000 obožavatelja, kao i Twitter profil gdje nas prati više od 100 ljudi te Instagram profil s više od 200 pratitelja. Iz godine u godinu napredujemo. Nadamo se kako će biti još sedmica uz ovu prvu, ali to je sad već jedna dalja budućnost. 

Sretan vam/nam 7. rođendan!

Ocijeni sadržaj
(1 Glasaj)

Log in or create an account

fb iconLog in with Facebook