Ostalo

VELIKO PRIZNANJE Trenerska nagrada Europske atletike za Ljiljanu Ćulibrk

Žiri Europske atletike donio je odluku o dodjeli trenerskog priznanja našoj Ljiljani Ćulibrk!

Radi se o priznanju koje prepoznaje doprinos u atletici i izvrsnost u samom trenerskom poslu te se dobitnici uvijek navode kao primjeri za inspiraciju i demonstraciju najvećih atletskih vrijednosti.

Navedeno priznanje koje je potpisano od samog predsjednika EA Svein Arne Hansena našoj trenerici bi trebalo biti uručeno na idućoj svečanosti tj. Cro Athletics Gali za ovu godinu. Osim nje, nagradu je dobio i Dragutin Palčić iz AK Križevci.

U svakom slučaju ne bi se mogli više složiti s nadležnima u EA koji su donijeli ovu odluku te koristimo priliku za velikim čestitkama na ovom priznanju!

Nesumnjivo je u aktualnoj 2018. godini doživjela kulminaciju vrhunskog rada sa svojim atletičarima - nije sve to došlo samo od sebe u jednom trenutku već to i jest plod kvalitetnog rada svih ovih godina. Ujedno je to i vrlo lijep kompliment za naš klub te potvrda sjajnog stručnog kadra kojeg imamo. Bravo!

Ocijeni sadržaj
(5 glasova)

Log in or create an account

fb iconLog in with Facebook