Ostalo

Seniorski Kup Hrvatske 2016. u objektivu Renata Branđolice

Pobjednička ekipa Foto: Renato Branđolica Pobjednička ekipa

Jedan od najboljih fotografa ovih prostora nam je pripremio svoju najveću ovogodišnju galeriju s natjecanja gdje nas je pratio! Prigodno za natjecanje gdje smo ostvarili pravi trijumf. 

Uz to pratio je i miting Dinamo-Zrinjevca u srijedu tako da imamo i tu jednu mini-galeriju. Kad se sve zbroji, dobili smo skoro pa 400 njegovih uvijek odličnih fotografija za pogledati. Pritom istaknimo kako se u galeriji ne nalaze samo naši članovi i članice.

Galeriju sa Kupa Hrvatske za seniore i seniorke održanog prošli vikend možete pogledati preko albuma Google fotografija ovdje. Za pregled galerije sa mitinga održanog u srijedu posjetite ovaj link. Osim Google, sve naše i njegove slike možete pronaći preko uvijek ažurne Facebook stranice.

Puno hvala Renatu što nam je ponovno dodatno uljepšao naš bogati multimedijalni kutak!

Ocijeni sadržaj
(1 Glasaj)

Log in or create an account

fb iconLog in with Facebook