Ostalo

LJETNA ŠKOLA ATLETIKE - UPISI cijelo ljeto!

S vama smo cijelo ljeto Foto: AK Agram S vama smo cijelo ljeto

Najtoplije doba godine je pred nama, a u ovom vremenu odmora, godišnjih odmora, odlaska na različite lokacije, mi vas čekamo kroz cijelo ljeto da se učlanite u našu atletsku školi ili atletski vrtić!

Bitna obavijest za sam početak je kako kroz ovo ljetno razdbolje do 3.9 imamo malo prilagođenije termine treninga. Za mlađe članove se ništa ne mijenja (njihovi termini ostaju ponedjeljak, srijeda i petak u 18h) dok kod nešto starijih su termini treninga ponedjeljak, srijeda i petak u 17h, utorak i četvrtak 8h te subota u 9h. Za više informacija pogledajte u redovima ispod.

Zašto se priključiti Atletskom klubu Agram?

 • Najbolji atletski klub u Hrvatskoj - i to ne po vlastitim ili subjektivnim kriterijima već službenim kriterijima Hrvatskog atletskog saveza a koji nas je proglasio najuspješnijima zadnje tri godine uzastopno prema više kriterija
 • 365 dana - Ako ne možete doći tijekom ljeta, čekamo vas i tijekom ostalih dana u godini
 • Lokacija treninga - Atletska staza SP "Mladost" prepoznatljivo je mjesto, a i uz to radi se u ovom trenu o jedinom atletskom stadionu u Zagrebu (na otvorenom) koji zadovoljava sve uvjete domaćih i međunarodnih treninga i natjecanja te je pravo mjesto za trening djece
 • Pristupačnost - Svatko je dobrodošao u naš klub, neovisno o svojim godinama ili fizičkom stanju
 • Raznovrsnost - Praktički smo jedini klub u Hrvatskoj koji njeguje i bavi se sa svih 5 postojećih različitih atletskih grana (trčanja, skakanja, hodanje, bacanje i višeboji) što atletiku čini idealnim odabirom za djecu
 • Vrhunski sportaši, olimpijci, hrvatski reprezentativci, rekorderi i osvajači medalja na najvećim međunarodnim natjecanjima - Europska bronca i olimpijka Ana Šimić, olimpijka Matea Matošević, europski juniorski prvak Marino Bloudek i olimpijska prvakinja gluhih Laura Štefanac - svi oni i još mnogi naši atletičari i atletičarke koji treniraju dugi niz godina u našem klubu i nastupaju u reprezentaciji Hrvatske u svim dobnim kategorijama te pružaju garanciju kvalitetnog i dugoročnog rada
 • Treninzi i programi - Atletski vrtić i atletska škola koje su dodatno raspoređene prema prilagođenim dobnim kategorijama i selekcijama, vođeni od visoko školovanih trenera

 

ATLETSKI VRTIĆ

 

Djeca vrtićke dobi od 3. do 6. godine

 • TERMINI TRENINGA: Ponedjeljak, srijeda, petak u 18h
 • VODITELJICA TRENINGA: Jasmina Katalinić (informacije: 098 639 196/Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.)

 

ATLETSKA ŠKOLA

 

Djeca osnovnoškolske dobi od 7. do 10. godine (1. - 4. razred)

 • TERMINI TRENINGA: Ponedjeljak, srijeda, petak u 18h
 • VODITELJICA TRENINGA: Jasmina Katalinić (informacije: 098 639 196/Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.)

 

Djeca osnovnoškolske dobi od 11. do 14. godine (5. - 8. razred) i stariji (od 15. godina - ...)

 • TERMINI TRENINGA: Ponedjeljak, srijeda i petak u 17h | Utorak i četvrtak u 8h | Subota u 9h
 • VODITELJICA TRENINGA: Antonija Žalac (informacije: 099 2303 191/Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.)

Ocijeni sadržaj
(1 Glasaj)

Log in or create an account

fb iconLog in with Facebook