Ostalo

Bliži nam se početak školske godine 2018 - UPISI u ATLETSKU ŠKOLU i VRTIĆ već traju

Jedan dio selekcije prilikom vježbica Foto: Renato Branđolica Jedan dio selekcije prilikom vježbica

Bliži nam se početak školske godine, polako završavaju godišnji odmori, a kao što smo za vas prisutni cijelo ljeto, tako ćemo biti i cijelu jesen.

Do 1.9 još uvijek imamo prilagođene termine treninga, za najmlađe članove i dalje su oni ponedjeljkom, srijedom i petkom u 18h dok kod starijih kategorija su ponedjeljak, srijeda i petak u 17h, utorak i četvrtak u 8h te subota u 9h.

Od 3.9 vraćamo se u stare termine, najmlađi članovi ostat će u navedenim terminima od ponedjeljka, srijede i petka u 18h, a za one nešto starije bit će još više mogućnosti, od ponedjeljka do petka u 8h ili 16h, subotom u 10h, a za sve ostalo se može kontaktirati putem navedenih adresa ispod u ovoj objavi.

Zašto se priključiti Atletskom klubu Agram?

 • Najbolji atletski klub u Hrvatskoj - I to ne samoprozvani već prema službenim kriterijima Hrvatskog atletskog saveza a koji nas je proglasio najuspješnijima zadnje tri godine uzastopno prema nizu kriterija
 • 365 dana - Upisi su mogući kroz cijelu godinu, ne u određenom razdoblju
 • Lokacija treninga - Atletska staza SP "Mladost" prepoznatljivo je lokacija i jedini atletski stadionu u Zagrebu (na otvorenom) na kojem se održavaju najveća domaća, ali i međunarodna natjecanja te je kao takav idealan odabir za trening djece
 • Raznovrsnost - Bavimo se sa svih 5 postojećih različitih atletskih grana (trčanja, skakanja, hodanje, bacanje i višeboji) što atletiku čini idealnim odabirom za djecu i praktički smo jedini kompletni atletski klub koji njeguje navedeno
 • Vrhunski sportaši, olimpijci, hrvatski reprezentativci, rekorderi i osvajači medalja na najvećim međunarodnim natjecanjima - Europska bronca i olimpijka Ana Šimić, olimpijka Matea Matošević, europski juniorski prvak Marino Bloudek i olimpijska prvakinja gluhih Laura Štefanac - svi oni i još mnogi naši atletičari i atletičarke koji treniraju dugi niz godina u našem klubu i nastupaju u reprezentaciji Hrvatske u svim dobnim kategorijama te pružaju garanciju kvalitetnog i dugoročnog rada
 • Pristupačnost - Neovisno o kondicioniranosti, godinama ili fizičkom stanju, svatko je dobrodošao pridružiti nam se
 • Treninzi i programi - Atletski vrtić i atletska škola koje su dodatno raspoređene prema prilagođenim dobnim kategorijama i selekcijama, vođeni od visoko školovanih trenera

 

ATLETSKI VRTIĆ

 

Djeca vrtićke dobi od 3. do 6. godine

 • TERMINI TRENINGA: Ponedjeljak, srijeda, petak u 18h
 • VODITELJICA TRENINGA: Jasmina Katalinić (informacije: 098 639 196/Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.)

 

ATLETSKA ŠKOLA

 

Djeca osnovnoškolske dobi od 7. do 10. godine (1. - 4. razred)

 • TERMINI TRENINGA: Ponedjeljak, srijeda, petak u 18h
 • VODITELJICA TRENINGA: Jasmina Katalinić (informacije: 098 639 196/Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.)

 

Djeca osnovnoškolske dobi od 11. do 14. godine (5. - 8. razred) i stariji (od 15. godina - ...)

 • TERMINI TRENINGA: Ponedjeljak, utorak, srijeda, četvrtak i petak u 8h ili 16h| Subota u 9h
 • VODITELJICA TRENINGA: Antonija Žalac (informacije: 099 2303 191/Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.)

Ocijeni sadržaj
(2 glasova)

Log in or create an account

fb iconLog in with Facebook