Međunarodna natjecanja

VIDEO: Najava za Svjetsko juniorsko prvenstvo 2014

Isječci iz videozapisa Foto: AK Agram Isječci iz videozapisa

Idući tjedan od 22. do 27. srpnja održavat će se natjecanje za najbolje svjetske juniore gdje će biti između ostalog i četvero naših članova. Povodom svih okolnosti (dalje u tekstu) pripremili smo jedan poseban promotivni video.

Bit će to 15. Svjetsko prvenstvo za juniore i juniorke s mjestom događanja u Eugeneu (Sjedinjene Američke Države), na legendarnom Hayward fieldu koji u svijetu slovi kao lokacija s jednom od najboljih i najkvalitetnijih atletskih staza kojom su kročili mnogi atletski velikani iz prošlog, ali i ovog stoljeća.

Izuzetno smo ponosni na to da će tamo nastupati i četvero naših članova - Dora Filipović, Demir Kolarević, Filip Pravdica i Mateo Kovačić. Njihov put prema ovom velikom događaju također je jedan od dijelova ovog videa. Uživajte!

Ocijeni sadržaj
(0 glasova)

Log in or create an account

fb iconLog in with Facebook