Međunarodna natjecanja

Trinaest Agramera i Agramerki za Pitesti i Balkansko juniorsko prvenstvo

Odabranih 13 Foto: Renato Branđolica/Petra Jakopović Odabranih 13

Hrvatska reprezentacija u srijedu navečer putuje prema Rumunjskoj i ovogodišnjem izdanju juniorskog prvenstva Balkana gdje očekujemo nastupe čak 13ero naših članova i članica!

Iako za ovu reprezentativnu akciju nisu svi na raspolaganju (kako iz drugih, tako i iz našeg kluba), ponovno će puno Agramovaca tijekom subote i nedjelje braniti hrvatske boje na atletskim borilištima.

Radi se o: Dora Filipović (200m i 400m), Wanda Haber Zelanto (400m i 400m prepone), Katarina Vukančić (3000 i 5000m), Rea Vusić (dalj), Laura Štefanac (kugla), Bruno Penezić (100m), Nikola Klarić (3000m), Zlatko Kožuhar (5000m), Filip Svalina (3000m zapreke), Filip Mrčić (skok u vis), Ante Zuanović (troskok), Luka Medvidović (kugla) i Roko Malenica (kladivo).

Na put od stručnog vodstva idu Matija Jakopović, Marko Katalinić i Antonija Žalac.

Opširnije o njihovim nastupima ćemo po dolasku u Rumunjsku putem društvenih mreža, s tim da vrijedi napomenuti kako je satnica natjecanja nedavno objavljena i možete ju pronaći u linku ispod članka.

Svima čestitamo na dobivenim pozivima u određenim disciplinama i želimo svima što uspješnije nastupe!

Ocijeni sadržaj
(1 Glasaj)

Log in or create an account

fb iconLog in with Facebook