Međunarodna natjecanja

Renić u povijesnom hodačkom nastupu na mlađejuniorskom SP do 28. mjesta

Logo natjecanja Foto: IAAF Logo natjecanja

Svjetsko prvenstvo za mlađe juniore i juniorke polako, ali sigurno bliži se svom kraju. Danas je nastupila Ivana Renić na 5000m hodanje, posljednja koja dolazi iz našeg kluba.

Ivana je u cilj ušla s 27:22,32 što nije njezin najbolji rezultat, ali ostat će upisana u povijesti hrvatske atletike kao prva hrvatska reprezentativka koja na jednom velikom natjecanju poput ovog nastupila na 5000m hodanje. Bez ikakve sumnje, današnji nastup odlično će poslužiti za budućnost i neka nova svjetska ili europska natjecanja s obzirom na novostečeno vrijedno iskustvo.

Pozicija koja joj je pripala na kraju je 28. mjesto. Time smo zaključili nastupe naših četvero predstavnika na ovom natjecanju za koje vjerujemo i nadamo se kako će natjecanje u Donecku poslužiti kao inspiracija i motiv prema još boljim i kvalitetnijim rezultatima.

Čestitamo!

  • Natjecanje: Svjetsko prvenstvo za mlađe juniore i juniorke
  • Mjesto: Doneck (UKR)
  • Datum: 10.7.-14.7.2012
Ocijeni sadržaj
(0 glasova)

Log in or create an account

fb iconLog in with Facebook