Međunarodna natjecanja

Prijave mogu početi: RASPIS AGRAM Međunarodni atletski miting 2019

Jedan od ovogodišnjih vizuala Foto: AK Agram Jedan od ovogodišnjih vizuala

Posebnost ove nešto drugačije atletske sezone naspram prijašnjih godina osjetit će i naš miting koji prvi puta od svog početka se nalazi u nešto kasnijem terminu nego inače pa samim time nosi i drugačiji naziv.

Tako će se ove godine naš miting održati u subotu 18. svibnja s početkom u 14h, a od 16h će početi i onaj glavni dio programa, forma koja već funkcionira nekoliko godina. Još jedna posebna novost je i PAN Beer Mile Run Agram koji će se održati odvojeno od našeg mitinga tj. nakon njegovog završetka. 

Raspis za miting nalazi se u linku ispod članka. Mogućnost prijava otvorena je do četvrtka 12h (16.5.), šalje se na Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite. i molimo sve da se pridržavaju istoga.

Što se disciplina tiče, kod trčanja je ponovno 'šareno' s naglaskom na nešto kraće discipline, ali vjerujemo da je izbor širok te da će svatko pronaći nešto za sebe. Prvi puta od 2012. godine otkada održavamo natjecanje trčat će se 100m prepone, 300m (M) kao i 2000m (Ž). U djelu tehničkih disciplina zapravo se malo toga promijenilo naspram prošlog izdanja.

Naravno, najposebnija tehnička disciplina će biti memorijalna u skoku u vis za muškarce gdje i dalje držimo naslov "Gorana Subotića Tratinčice", našeg prerano preminulog visaša. Vjerujemo da će tu po običaju biti dobar odaziv kao i na ostalim disciplinama.

Stoga pozivamo sve atletske klubove, atletičare i atletičarke, atletske djelatnike, simpatizere, ljubitelje i sl. - čekamo vas 18. svibnja na stadionu uz Savu na još jednom natjecanju za koje ne sumnjamo da će ponuditi niz novih uzbuđenja!

Ulazimo u razdoblje u kojem ćemo vas u danima koji pred nama slijede učestalo obavještavati o novostima koje će se događati, stoga nas pratite na stranici, ali i našim društvenim mrežama.

Preliminarne discipline i satnica*

14:00

 

 

 

Kladivo (M)

(NE postoji mogućnost i.k. nastupa s drugim kilažama osim 7.26kg)

15:00

3000m hodanje (M)

Motka (M)

 

Dalj (M)

 

Vis (Ž)

 

15:30

3000m hodanje (Ž)

 

Kugla 3kg (Ž)

U16 i U18
(NE postoji mogućnost i.k. nastupa s 4kg)

16:00

OTVORENJE NATJECANJA

16:10

100m prepone (Ž)

 

 

16:20

100m (M)

Dalj (Ž)

 

16:35

100m (Ž)

Vis (M)

Memorijalna disciplina „Goran Subotić Tratinčica“

Disk (Ž)

16:50

3000m (M)

 

 

17:05

800m (Ž)

 

 

17:20

300m (M)

 

 

17:35

2000m (Ž)

 

 

17:45

4x100m (M)

 

 

17:50

4x100m (Ž)

 

 

*Organizator zadržava svako pravo promjene satnice i disciplina u bilo kojem trenutku!

Ocijeni sadržaj
(1 Glasaj)

Log in or create an account

fb iconLog in with Facebook