Međunarodna natjecanja

FOTO: Podrška za Matošević i Šimić na Olimpijskim igrama

Lijepe želje naših članova i članica Foto: AK Agram Lijepe želje naših članova i članica

Počela je atletika na Olimpijskim igrama u Rio De Janeiru, a tamo su nam svakim danom sve bliži nastupi naših članica.

Matea Matošević nastupa već sutra od 14:30h u maratonu. Bez ikakve sumnje, neće biti uopće jednostavno, pogotovo jer se najavljuje poboljšanje vremena što u smislu maratona znači upravo suprotan kontekst. No mi smo već itekako ponosni na našu maratonku čiji nastup je već veliki uspjeh, a sve što se dogodi sutra bit će samo dodatan bonus.

Isto vrijedi i za Anu Šimić na skoku u vis, ona nastupa idući tjedan, četvrtak u 15h. Sretni smo što Hrvatsku predstavljaju dvije članice našeg kluba i želimo im što uspješniji nastup! Naravno iste lijepe želje šaljemo svim hrvatskim sportašima i nadamo se još nekim od prekrasnih trenutaka koje smo već srećom doživjeli (Glasnović i braća Sinković).

 

Pozdrav i lijepe želje iz Zagreba šaljemo našim olimpijkama Ani Šimić i Mateji Matošević :) #agram #atletika #rio2016

Fotografiju objavljuje Atletski Klub Agram (@ak_agram)

Ocijeni sadržaj
(1 Glasaj)

Log in or create an account

fb iconLog in with Facebook