Međunarodna natjecanja

Čukman sve brži i brži: Do osobnog rekorda na 400m prepone u Slovenskoj Bistrici (VIDEO)

Hrvoje Čukman Foto: Renato Branđolica Hrvoje Čukman

Nekolicina naših članova i članica nastupila je u Slovenskoj Bistrici od kojih se svakako najviše istaknuo Hrvoje Čukman.

On je nastupao praktički odmah na početku natjecanja i pružio jednu zaista jako dobru utrku! Ciljem je prošao kao prvoplasirani u vremenu 51.25 što mu je ujedno i osobni rekord te potvrda da se nalazi u izuzetno dobroj formi.

Filp Mrčić na visu je pokazao da i dalje ima velike visine i pripalo mu je 2. mjesto sa preskočenih 2.09. S druge strane svoje pravo otvaranje sezone imao je Filip Pravdica na skoku u dalj i završio ga je kao šestoplasirani sa najboljim skokom od 7.37. Nije daleko, ali još uvijek nedostaje tih 7.50 za potvrdu norme. Ipak, za njega su natjecanja tek počela pa ne sumnjamo da će ti skokovi biti još dalji.

Na 400m Mateo Kovačić istrčao je rezultat sezone, njegovih 48.20 ovdje je vrijedilo 3. mjesta.

Čestitamo našim članovima na postignutom i želimo im puno sreće u daljnjem tijeku sezone!

Ocijeni sadržaj
(1 Glasaj)

Log in or create an account

fb iconLog in with Facebook