Međunarodna natjecanja

Četrnaest naših članova u juniorskoj hrvatskoj reprezentaciji

Hrvatski atletski savez Foto: HAS Hrvatski atletski savez

Subota pred nama rezervirana je za međunarodni susret juniorskih reprezentacija Hrvatske, Slovenije, Češke, Slovačke i Mađarske s mjestom događanja u Slovenj Gradecu (Slovenija) na istoimenom stadionu.

Protekli vikend na juniorskom prvenstvu Hrvatske puno naših članova i članica je sjajno nastupilo stoga ne čudi kako ove godine imamo puno hrvatskih reprezentativaca, čak 14 njih!

Od juniora pozive su dobili: Bruno Penezić (200m i 4x100m), Mateo Kovačić (400m), Hrvoje Čukman (400m prepone), Filip Svalina, Vedran Muhar (3000m zapreke), Filip Pravdica (skok u dalj), Paolo Lazarić, Dominik Grdanjski (skok u vis), Demir Kolarević (kugla i disk) i Arijan Islami (disk).

Od juniorki pozive su dobile: Dora Filipović (400m i 4x400m), Anamarija Petters (800m), Katarina Ivšac (400m prepone) i Lara Juriša (skok s motkom).

Ocijeni sadržaj
(0 glasova)

Log in or create an account

fb iconLog in with Facebook