Međunarodna natjecanja

11 naših članova u kadetskoj reprezentaciji

Logo HAS-a Foto: HAS Logo HAS-a

Krajem prošlog tjedna Hrvatski atletski savez objavio je listu kadeta i kadetkinja koji će nastupati za Hrvatsku na tradicionalnom susretu kadetskih reprezentacija poznatijem kao i petoboju Hrvatske-Češke-Slovenije-Mađarske-Slovačke.

Iz našeg kluba dolazi najviše reprezentativaca, čak njih 11, a to su:

Bruno Penezić (100m i 4x100m), Zlatko Kožuhar i Julijan Kralj (3000m), Hrvoje Čukman (300m prepone), Luka Bulaja (disk), Maksimilijan Međimorec (3000m hodanje), Dora Filipović (100m i 300m), Pia Ocvirk (600m), Ana Šarić (kugla i kladivo), Laura Štefanac (koplje) i Aleksandra Stefany Bižić (3000m hodanje).

Na put s njima u Mađarsku trebali bi treneri Matija Jakopović i Nina Katalinić.

Svima želimo puno sreće i uspjeha na natjecanju koje će se održati u subotu, za više informacija pogledajte raspis.

Ocijeni sadržaj
(0 glasova)

Log in or create an account

fb iconLog in with Facebook