Uspješan start ZAZAK-a, odmah nakon 1. kola već nas čeka 2. kolo

Krenulo je više nego dobro Foto: Renato Branđolica Krenulo je više nego dobro

Zabavni zagrebački atletski kup uspješno je debitirao u svom 1. kolu kao novo natjecanje zamišljeno za najmlađe atletske uzraste (koji sami po sebi imaju manji broj natjecanja, posebno u dvorani).

Prema najavi je nastupilo preko 200 natjecatelja i bilo je 300+ starteva među kojima nisu bili samo naši članice i članovi.

Još bolja vijest od ove je da mlađi limači-ce, limači-ce i mlađi kadeti-kinje neće trebati dugo čekati za novim izdanjem jer već ovu nedjelju pred nama je 2. kolo za koje se nadamo da će polučiti sličan odaziv te naravno, pružiti dobru zabavu.

Mogućnost prijave je otvorena još do kraja današnjeg dana (četvrtak, 1.2.), a to će ujedno biti i zadnje dvoransko kolo nakon čega ćemo se okrenuti natjecanjima na otvorenom. Koristimo priliku za podsjetnikom da je za istu potrebno koristiti ovaj posebni obrazac.

Već smo započeli i s novim sustavom bodovanja koji će sigurno biti dodatno zanimljiv nakon što završi i 2. kolo koje počinje od 10h u nedjelju (4.2.)

Zahvaljujemo svima na dolasku po pitanju 1. kola i veselimo se istome na 2. kolu!