Domaća natjecanja

Startne liste: Vikend pripada Pojedinačnom PH za kadete i kadetkinje te mlađe kadete i kadetkinje

Logo Foto: AK Agram Logo

U Zagrebu u organizaciji našeg kluba i AK Dinamo-Zrinjevac održati će se Pojedinačno prvenstvo Hrvatske za kadete i kadetkinje te mlađe kadete i kadetkinje, natjecanje za koje objavljujemo startne liste.

Njih možete pronaći u linku ispod članka. Želimo puno sreće svim natjecateljima i nadamo se kako će vremenski uvjeti u ovoj promjenjivoj godini biti što bolji.

Osim mladih nada hrvatske atletike, u subotu i nedjelju održat će se Ekipno prvenstvo Europe (2. liga) u Latviji, preciznije u Rigi. Nadamo se što uspješnijem nastupu naše reprezentacije i što kvalitetnijim rezultatima.

Sretno svima!

Ocijeni sadržaj
(0 glasova)

Log in or create an account

fb iconLog in with Facebook