Domaća natjecanja

Službena potvrda: Kadeti i kadetkinje u finalu Ekipnog prvenstva Hrvatske 2017

Logo HAS-a Foto: Hrvatski atletski savez Logo HAS-a

Ono što smo najavili i u prijašnjim izvještajima, ovih dana dobilo je svoju potvrdu.

I ove godine kadeti i kadetkinje našeg kluba u finalu su natjecanja gdje nastupa samo po jedan predstavnik (štafeta) u disciplini i bodovanjem od 8 do 1 boda po plasmanu dobiva se i konačni pobjednik.

Kadetkinje će braniti pobjednički naslov, a kadeti naslov doprvaka, naravno s željom da pokušaju napraviti jedan korak više. No naša primarna želja je uvijek biti tu među najboljima, a sad o samim plasmanima presudit će kao i uvijek - nijanse.

Čestitamo mladim Agramerima i Agramerkama na plasmanu u finale!

Ocijeni sadržaj
(1 Glasaj)

Log in or create an account

fb iconLog in with Facebook