Domaća natjecanja

U Rijeci dobivamo najbolje (starije) juniore i juniorke u Hrvatskoj za 2019. godinu

Kantrida prošle godine na kadetskom Kupu Hrvatske Foto: AK Agram Kantrida prošle godine na kadetskom Kupu Hrvatske

Ponovno ćemo put legendarne Kantride gdje će se održati Pojedinačno prvenstvo Hrvatske za juniore i juniorke na kojem nastupa puno naših članova i članica.

Štoviše, najveći broj dolazi upravo iz našeg kluba, a slijedom okolnosti trenutačno slabih infrastrukturnih mogućnosti za ovo i iduće natjecanje (mlađejuniorsko prvenstvo Hrvatske) liberaliziran je pristup izvankonkurencijskim nastupima kako bi se i stariji atletičari i atletičarke mogli natjecati. I tu će biti naših članova i članica.

S obzirom na visoke temperature organizatori su se odlučili na kasniji termin natjecanja, a što se same vremenske prognoze tiče ona za sada nudi mogućnost mjestimičnih grmljavinskih oluja pa i pljuskova, ali nadamo se da će poprište događanja biti pošteđeno.

Startne liste, satnica, tehničke upute mogu se naći u linku ispod članka.

Svima želimo puno sreće i uspjeha!

Ocijeni sadržaj
(1 Glasaj)

Log in or create an account

fb iconLog in with Facebook