Domaća natjecanja

REPRIZA prošle godine: Agrameri ekipni prvaci Hrvatske, Agramerke ekipne doprvakinje Hrvatske!

Pobjednička fotografija predstavnika ekipe seniora Foto: AK Agram Pobjednička fotografija predstavnika ekipe seniora

U organizaciji Hrvatskog atletskog saveza uz suorganizaciju našeg kluba održalo se jednodnevno ekipno prvenstvo Hrvatske za seniore i seniorke po vrlo toplim vremenskim uvjetima, a konačni ishod je zapravo sličan onom prošlogodišnjem.

Format ovog natjecanja je kao i prijašnjih godina takav da se boduje samo jedan rezultat, i to onog najboljeg pojedinca iz određenog kluba. Kriterij su kao i uvijek, aktualne IAAF-ove bodovne tablice.

Tako je naša seniorska ekipa stigla do poprilično sigurne pobjede osvojivši sveukupno 15.895 bodova dok je drugo mjesto pripalo Dinamo-Zrinjevcu (15.303) i treće mjesto Zagreb (11.660).

Poredak kao i prošle godine viđen je kod seniorki, naša ekipa je obranila prošlogodišnji naslov doprvakinja osvojivši 15.524 bodova, ispred je bio Dinamo Zrinjevac dok je trećeplasirana ekipa Zagreba (13.889).

Svi rezultati dostupni su u linku ispod ovog članka.

Čestitamo našim ekipama na ponovljenim uspjesima!

  • Natjecanje: Ekipno prvenstvo Hrvatske za seniore i seniorke
  • Mjesto: Zagreb
  • Datum: 2.6.2018.
Ocijeni sadržaj
(2 glasova)

Log in or create an account

fb iconLog in with Facebook