Domaća natjecanja

RASPIS Ekipno prvenstvo Hrvatske za seniore i seniorke 2017

Vizual Foto: AK Agram Vizual

Idući tjedan odnosno idući vikend očekuje nas ekipno natjecanje predviđeno za najbolje seniore i seniorke u Hrvatskoj. S obzirom na okolnosti, naš klub 'uskočio' je u suradnju sa Hrvatskim atletskim savezom da organizira natjecanje koje se ove godine vratilo u svoj dvodnevni format.

Raspis uz još ponešto informacija možete pronaći u linku ispod članka, a mi se nadamo što boljem odazivu i dobrim vremenskim uvjetima. U same rezultate ne sumnjamo da nas očekuje puno njih, kao i kvalitetna borba za trofeje A i B prvenstva.

Bitno za napomenuti je kako natjecanje u subotu počinje od 17h (kladivo od 16h), a u nedjelju od 16h (kladivo od 15h).

Ocijeni sadržaj
(1 Glasaj)

Log in or create an account

fb iconLog in with Facebook