Domaća natjecanja

Pred samim krajem natjecateljske sezone: Pojedinačno PH u krosu prvi puta u ovom tisućljeću u Zagrebu

Ostala su nam još dva pojedinačna prvenstva Hrvatske, ovu subotu očekuje nas kros, a onda još iduću ujedno i najduže natjecanje, trčanje 12 sati.

No idemo redom, tako smo sad koncentrirani na kros koji će se nakon dugo vremena održati u Zagrebu. Zadnji put se u Maksimiru 2011. godine održalo Ekipno prvenstvo Hrvatske, a pojedinačno će zapravo prvi puta u ovom tisućljeću biti u Zagrebu, i to između savskog nasipa i rijeke Save.

Kako će to otprilike izgledati možete vidjeti putem našeg klupskog krosa kojeg smo održali na istoj lokaciji prošle godine (nakon što je licemjerni stožer grada Varaždina tada spriječio održavanje krosa), s tim da su organizatori iz Mladosti prema skicama koje možemo vidjeti drugačije zamisli svoju stazu.

Najviše natjecatelja dolazi iz našeg kluba pa im svima želimo da uživaju u sutrašnjem natjecanju i trčanju u prirodi, a prognoza sugerira vrijeme bez padalina što je dosta bitno za ovu lokaciju natjecanja.

Sretno!

Ocijeni sadržaj
(1 Glasaj)

Log in or create an account

fb iconLog in with Facebook