PAN Beer Mile Run Agram 2019: Produžen rok prijava za još jedan dan!

PAN PAN

Zapravo, i malo više od toga. S obzirom na to kako se radi o prvom natjecanju ovakve prirode, odlučili smo dodatno izaći u susret svim onima koji su možda još neodlučni oko navedenog malo drugačijeg natjecanja koje će se održati u subotu nakon AGRAM Međunarodnog atletskog mitinga 2019.

Uglavnom, rok više nije do četvrtka 12h već do petka 14h što je vjerujemo više nego dovoljno vremena za one zainteresirane da se odluče pojaviti na atletskoj stazi SP "Mladost" od 18:15h kad je predviđena ova disciplina.

Kao što je dolje u osnovnim informacijama, moguće je to obaviti putem jednostavnog obrasca ONLINE prijave ili nam se javiti na mail: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.

Natjecanje nosi ime po Pan pivi tako da svi naši natjecatelji ne bi slučajno suha grla ušli u ovaj događaj prvog pravog zagrebačkog (i šire) "Beer Mile Run" natjecanja na kojem nije dovoljno samo trčati (i to na atletskoj stazi). U nastavku teksta donosimo sve potrebne osnovne informacije i jedan orijentacijski video (kako bi to trebalo izgledati), a za svaki dodatni upit uvijek stojimo na raspolaganju putem e-maila ili društvenih mreža.

OSNOVNE INFORMACIJE

Datum i vrijeme održavanja

Subota, 18. svibnja 2019. od 18:15h

Mjesto održavanja

Atletski stadion SP „MLADOST“

Startnina

120 kn po startnom mjestu

- na licu mjesta (uplatiti do 1 sat prije početka natjecanja)

- putem internetskog bankarstava na IBAN račun:HR0523600001101985076 (u opis plaćanja staviti „Pan Beer Mile Run“)

*Po završetku utrke svi natjecatelji/natjecateljice s plaćenom startninom mogu nastaviti uživati neograničene količine Pan pive!

Informacije (kontakt)

Web: www.atletskiklubagram.hr

Facebook: www.facebook/atletskiklub.agram

Instagram: www.instagram.com/ak_agram