Domaća natjecanja

Matošević suvereno do pobjede na polumaratonu "Ivan Starek"

Matea Matošević Foto: AK Agram Matea Matošević

Nakon subote i hodanja, nedjelja na zagrebačkom Jarunu je bila rezervirana za dugoprugaše i polumaraton uz popratnu utrku dugačku 5km.

Prvo ime našeg kluba na ovom natjecanju definitivno je bila pobjednica ženske utrke, Matea Matošević! Do zasluženog slavlja stigla je istrčavši polumaraton za 1:17:55. Nema sumnje, Matea je u dobroj formi.

U muškoj konkurenciji najbolji je bio naš Zoran Poznanović sa istrčanih 1:23:24, sveukupno (muški i žene) pripalo mu je 25. mjesto. Blizu njega je bio i Mladen Meštrović na 34. mjestu, on je svoju utrku završio s 1:25:49.

Bilo je i naših članova na kraćoj utrci (5km), no kako se to obrađuje ručno, njihovi rezultati bit će objavljeni do utorka.

Čestitke!

Ocijeni sadržaj
(0 glasova)

Log in or create an account

fb iconLog in with Facebook