LIVE STREAM/STARTNE LISTE/REZULTATI Kup/Ekipno PH za seniore i seniorke 2021

Trofeji čekaju klubove Foto: AK Agram Trofeji čekaju klubove

Natjecanje kojim će većina atletičarki i atletičara polako zaključivati svoju (stadionsku) sezonu pa i mi streamersku, ali ne još.

Hrvatski atletski savez za vas je osigurao prijenos natjecanja koje se odvija u dva dana i pratit će se putem našeg YouTube LIVE kanalu. Prijenos odlazi u HD rezoluciji, a kroz iduće dane slijede objave u još boljoj kvaliteti (4K).

Početak natjecanja je u 14h, a predviđeni kraj bi trebao biti barem do 18:30, ako ne i malo kasnije. Suprotno tezi kako ne postoji interes za ovim djelom godine, možemo vidjeti prema startnim listama kako je odaziv više nego dobar te veseli da će konkurentnost u borbi za trofeje različitih plasmana biti na nivou.

Nadamo se i što boljim vremenskim uvjetima, a za one koji nisu obožavatelji promjena vremena, stream je idealan odabir.