Domaća natjecanja

Livaković i Strmečki-Stakor pobjedama započele godinu

Naši atletičari i atletičarke nisu odmarali ni prvog dana Nove godine. Na savskom nasipu održana je druga po redu novogodišnja utrka „Nova na Savi“ na kojoj je nastupilo nekoliko naših članova.

 

Najuspješnije su bile Josipa Livaković i Martina Strmečki-Stakor. Josipa, iako najmlađa u utrci, pobijedila je u utrci na 5km u ženskoj konkurenciji s rezultatom 22:34, a Martina je slavila na utrci brzog hodanja, također na 5km. Pritom je ishodala svoj osobni rekord koji sada iznosi 31:39! Odlično otvaranje sezone za cure!

 

S medaljom je kući otišao i Goran Murić koji je bio treći u muškoj konkurenciji, a 5km je istrčao za 17:25. U prvih 10, točnije sedmoplasirani bio je Zoran Poznanović (19:13) dok je Andrija Svetec s 25:24 bio brži od Luke Livakovića za dvije sekunde.

 

Čestitamo na rezultatima!

Ocijeni sadržaj
(0 glasova)

Log in or create an account

fb iconLog in with Facebook