Domaća natjecanja

Jakopović pobjednik "Desetinke" GRAWE noćnog maratona 2018

Domagoj Jakopović Foto: GRAWE Noćni maraton Domagoj Jakopović

Iako smo kada su natjecanja u pitanju prije 9. mjeseca u svojevrsnom zatišju, nije da svi miruju i da se nikakva natjecanja ne održavaju, dapače...

Tako se vikend iza nas na Bundeku u Zagrebu održalo novo izdanje natjecanja iz naslova koje nudi 5 disciplina, a nama je u ovom slučaju najzanimljivija bila ona najkraća na 4.2km u kojoj je pobijedio Domagoj Jakopović u vremenu 14:07. Bila je to uvjerljiva pobjeda naspram ostatka konkurencije, a u brojnoj konkurenciji preko 400 trkača dobro se pozicionirao Tomislav Mikić kao 11.

Vjerujemo da je tu nastupilo još naših članova i članica, a sve se može pogledati preko rezultata službene stranice.

Čestitke!

Ocijeni sadržaj
(1 Glasaj)

Log in or create an account

fb iconLog in with Facebook