13. je bila sretna: Božićna utrka se vratila kući (FOTO)

Jedna u nizu zajedničkih fotografija Foto: AK Agram Jedna u nizu zajedničkih fotografija

Polako, ali sigurno vraćamo se starim navikama, a jedna od njih je održavanje revijalnih Božićnih utrka.

Pritom ne mislimo na izdanja s duhovima kao ono prošlogodišnje već sa 'živim' ljudima, posebno tu ciljamo na naše najmlađe članice i članove kojih danas nije nedostajalo. Posebice je vrijeme išlo u prilog, već tradicionalno je bilo toplo i sunčano za ovaj dio godine. No kada je Božićna utrka u pitanju, to više ne djeluje kao slučajnost.

Prva utrka (u kojoj su sudjelovali polaznici igraonice i vrtića) od tri dugo nije bila ovako brojna što dovoljno govori koliko smo se svi zaželjeli ovakvih prigoda. Epidemiološki zasigurno nije bio problem s obzirom na otvorenost prostora.

Poslije je uslijedilo kratko druženje uz podjelu diploma, a nekolicini naših atletičarki i atletičarima podijeljena su priznanja i nagrade za postignuća u 2021. godini.

Nadamo se kako će iduća godina biti još normalnija i da nas očekuje još bolje izdanje našeg revijalnog natjecanja!