I to se dogodilo: Prvi preko 1000 bodova na seniorskom Kupu Hrvatske!

Nakon 2015. godine i Kupa Hrvatske za juniore i juniorke, 2018. godinu između ostalog pamtit ćemo po Kupu Hrvatske za seniore i seniorke gdje su naši članovi i članice prvi u povijesti kojima je uspjelo osvojiti preko 1000 bodova!

Povijestijest ovog natjecanja imala je i ponešto varijacija s bodovnim sustavom (što smo u grafičkom prikazu i naveli), ali ipak u svojoj većini je bodovanje bilo kao današnje, od 1 do 12 bodova.

Zanimljivo je kako osim ovogodišnjeg sveukupnog rekorda (1055) i našim seniorkama je pošlo za rukama i nogama osvojiti rekordan broj bodova.

S druge strane, Agramerima ostaje prošlogodišnje veliko ostvarenje (578) iako ni ove nisu bili uopće daleko (574).

Evo kako to izgleda u prikazu kojeg možete uvećati s dodatnim otvaranjem slike (s obzirom na to da na web stranicu ne možemo radi dimenzija staviti u najvećem prikazu).

Još jednom, sve čestitke našoj ekipi za rekorde!