Vijesti

PONOVNO OMOGUĆENI UPISI Čekamo vas u našoj školi atletike!

Ponovno u akciji Foto: Renato Branđolica Ponovno u akciji

Polagano izlazimo iz razdoblja krize uzrokovane virusnom pandemijom i okrećemo se sportskim aktivnostima za sve u skladu sa propisanim uputama i preporukama treninga (počevši od našeg samog mjesta održavanja treninga koji omogućava višestruku provedbu istog) te otvaramo mogućnost priključivanja našem klubu!

I dalje smo zadržali više mogućnosti treninga:

 • ATLETSKI VRTIĆ, mogućnost 1 (djeca dobi od 3 do 6 godina i od 7 do 12 godina*) - ponedjeljak, srijeda i petak u 18h 
  • Kontakt: Antonija Žalac (099 2303 191 / Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.)
 • ATLETSKI VRTIĆ, mogućnost 2 (djeca dobi od 7 do 12 godina*) - utorak i četvrtak u 19h
  • Kontakt: Antonija Žalac (099 2303 191 / Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.)
 • ATLETSKA ŠKOLA (djeca od 12 do 18 godina i stariji*) - ponedjeljak, utorak, srijeda, četvrtak i petak u 8h/16h i subotom u 10h
  • Kontakt: Jasmina Katalinić (099 2303 191 / Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.)

*Dobni uzrast nije striktno definiran već baziran prema prosječnoj dobi polaznika

Termin treninga ujedno je i termin UPISA, za prvi dolazak je poželjno pojaviti se 10ak minuta od navedenog ili dogovorenog termina.

Zašto odabrati Atletski klub Agram?

 • Najuspješniji atletski klub u Hrvatskoj - Po službenim kriterijima Hrvatskog atletskog saveza koji nas je proglasio najboljima kroz zadnjih 5 godina uzastopno prema 10 kriterija, a jedan od njih upravo uključuje i mlađe dobne kategorije što samo daje dodatni kredibilitet našoj najboljoj školi atletike u Hrvatskoj
 • Upisi 365 dana - Mogućnost dolaska i priključivanja treningu prisutna je kroz cijelu godinu bez limitiranja na jedno određeno razdoblje
 • Mjesto treninga - Atletska staza SP "Mladost" prepoznatljiva je lokacija i radi se o pravom atletskom stadionu u Zagrebu (na otvorenom) s najboljim uvjetima za sve koji se bave atletikom uz veliku prostranost koja je poželjna u vremenima kojima se nalazimo
 • Mogućnost, pristupačnost i jednostavnost - Uvijek prisutna opcija prvog-probnog besplatnog treninga kako bi najjednostavnije upoznali kraljicu sportova, a uz to je uvijek svatko dobrodošao priključiti nam se
 • Šarolikost programa - Bavimo se sa svih 5 postojećih različitih atletskih grana (trčanja, skakanja, hodanje, bacanje i višeboji) što atletiku čini idealnim odabirom za djecu i praktički smo jedini cjeloviti atletski klub Hrvatske koji teži navedenom
 • Vrhunski kolektiv i 'bazen' vrhunskih sportaša - Ana Šimić (Brončana s Europskog prvenstva, finalist Svjetskog prvenstva i višestruki sudionik Olimpijskih igara)Matea Matošević (olimpijka i sudionik SP i EP u maratonu), Ivana LončarekHrvoje Čukman, Sven Cepuš, Mateo Kovačić, Ivana Renić, Bruno Erent... (aktualni sudionici Europskog prvenstva, hrvatski reprezentativci, rekorderi) itd.
Ocijeni sadržaj
(3 glasova)

Log in or create an account

fb iconLog in with Facebook