Ostalo

Sedmero naših hodača na Prvenstvu Balkana

Erent, Renić, Stanko, Rožman, Krenek, Pevec i Janček Foto: Renato Branđolica Erent, Renić, Stanko, Rožman, Krenek, Pevec i Janček

U Ečkoj kod Zrenjanina (Srbija) će se ovu subotu (14.4) od 14:15h održati novo izdanje hodačkog Balkanskog prvenstva na kojem očekujemo nastupe sedmero naših odabranih članova i članica.

Konkretnije, radi se o:

  • Bruno Erent (20 km seniori)
  • Ivana Renić (20 km seniorke)
  • Jurica Stanko (10 km juniori)
  • Bruno Rožman (10 km juniori)
  • Klara Krenek (10 km juniorke)
  • Eli Pevec (5 km mlađe juniorke)
  • Bruna Janček (5 km mlađe juniorke)

S njima će na put i Krešimir Jurlin

Inače, do sada Hrvatska na ovom natjecanju i nema veliku tradiciju nastupa. Zanimljivo, prvi i jedini put se nastupalo u 2016. godini. Bio je to hodač također iz našeg kluba, Dalibor Kokić. Nažalost, tada nije uspio završiti utrku.

No ovogodišnji kalendar i lokacija očigledno su isto jedan od razloga da se nastupi u većem broju pa u tom smislu sigurno da očekujemo nešto drugačije rezultate pa samim time i uspjehe. S obzirom na navedeno u redu iznad, jasno je kako će sedam odabranih ujedno i prvi puta nastupiti na jednom natjecanju iz Balkanske federacije.

U tom duhu, želimo im sretan put i što bolje rezultate!

Ocijeni sadržaj
(1 Glasaj)

Log in or create an account

fb iconLog in with Facebook