Ostalo

Prvenstvo Hrvatske i Zagreba 2016. u objektivu Renata Branđolice

Ana Šimić Foto: Renato Branđolica Ana Šimić

Renato Branđolica pratio je Prvenstvo Hrvatske za seniore i seniorke, ali i ranije Otvoreno prvenstvo Zagreba i s ta dva natjecanja spremna nam je velika količina fotografija koja čak ne sadrži samo naše članove, već i atletičare ostalih klubova. U načelu ono što dobijemo, obično i stavljamo u naše galerije, tako je i ovaj put.

Galerije možete pronaći preko naše uvijek ažurne Facebook stranice, a druga lokacija je pregle preko Google fotografija, tako da album sa seniorskog Prvenstva Hrvatske možete pogledati ovdje, a link za album Otvorenog prvenstva Zagreba ovdje.

Veliko hvala ponajboljem fotografu ovih prostora i jedva čekamo iduća natjecanja na kojima će on biti!

Ocijeni sadržaj
(1 Glasaj)

Log in or create an account

fb iconLog in with Facebook