Pet godina Atletskog kluba Agram : Povijest grbova

Današnji klupski logo Foto : AK Agram Današnji klupski logo

Poput svakog kluba željeli smo imati svoj prepoznatljivi vizualni identitet što nikad nije jednostavno za postići.

Na samom početku sam grb nije bio jasno decidiran, obično su se koristile sljedeće tri varijante :

Osim ova tri loga ostala su nam još dva koja se zapravo nikad nisu ni upotrijebila u nekoj od prigoda.

Nakon nekog vremena zaželjeli smo se promjena. Do trenutka dok nismo dobili današnji grb bilo je tu par pokušaja poput sljedeća dva, od čega nam je posebno dobar bio ovaj s lijeve strane slike. Inače je to radio naš još uvijek aktualni rekorder u troskoku, Vedran Zoričić.

Vidjevši ova naša dva pokušaja pomoć nam je ponudio jedan anonimni gospodin (na njegovu želju anoniman) što smo objeručke prihvatili i naravno, nismo pogriješili. Napravio je uistinu sjajan posao i svi zajedno (u klubu) smo se oduševili kad smo vidjeli budući izgled našeg novog loga i grba. Koristimo priliku kako bi se našem junaku još jednom zahvalili na učinjenom.