Ostalo

Božićna utrka 2018

Vizual Foto: AK Agram Vizual

Svake godine 24. prosinca imamo Božićnu utrku, a tako će biti i ove godine kada nam kalendarski taj dan 'pada' na ponedjeljak.

Ujedno će to biti i jubilarno 10. izdanje ovog natjecanja revijalnog karaktera gdje će svatko svojih 400m odraditi na način kako njemu odgovara, bilo to hodanje, trčanje i sl. Dečki i cure nastupaju zajedno, a da ne bude nepotrebnog naguravanja i gužve, obično to razdvojimo u tri utrke.

Sadašnja prognoza ni uzastopnu desetu godinu ne predviđa snijeg iliti 'bijelo' izdanje Božićne utrke, ali u tjedan dana razmaka naše najave stigne se još nešto promijeniti.

Okvirni program je (kategorije nisu striktno zadane) :

12.00 – 400m (2007. i mlađi)

12.05 – 400m (2003. – 2006.)

12.10 – 400m (2002. i stariji)

12.15 – Svečanost proglašenja najboljih atletičara i atletičarki Agrama za 2018. godinu, podjela diploma, božićni izazovi i zabava

Ujedno poslije toga slijedi prigodna zabava i druženje te koristimo priliku za poziv svim našim članovima, članicama, obiteljima (užim, širim...), prijateljima, sponzorima, simpatizerima i sve nenabrojane da dođu u što većem broju.

Vidimo se u ponedjeljak!

Ocijeni sadržaj
(1 Glasaj)

Log in or create an account

fb iconLog in with Facebook