Međunarodna natjecanja

Pravdica pobjednik skoka u dalj 8. međunarodnog atletskog mitinga "Zenica 2017"

Filip Pravdica Foto: Renato Branđolica Filip Pravdica

Prava je šteta što je Zenicu i tradicionalno kvalitetan međunarodni atletski miting pogodilo zaista loše vrijeme koje je utjecalo na puno rezultata, a i na sam odaziv natjecatelja.

No i u tome naši prijatelji uspjeli su imati dobar miting na kojem je nastupilo troje naših članova. Od njih se najviše istaknuo Filip Pravdica koji je po spomenutom vremenu uspio zapravo ostvariti dobre skokove i ponovno u 6. seriji skače najdalje (7.42) čime preuzima vodstvo i odnosi pobjedu!

Marino Bloudek osvojio je 2. mjesto na 800m s utrkom na 1:53,11, pobjednik Amel Tuka je (pre)daleko odmakao pa naš član nije uspio postići pravi ritam, ali svakako se radi o dobrom iskustvu trčanja sa dokazanim svjetskim klasama. Na skoku u vis Filip Mrčić ovaj puta je uspješan bio na 2 metra, više od toga nije išlo. Očito treba nešto od skokova sačuvati i za subotu... Pripalo mu je 2. mjesto.

Čestitke!

Ocijeni sadržaj
(1 Glasaj)

Log in or create an account

fb iconLog in with Facebook