Međunarodna natjecanja

Mlađejuniorsko prvenstvo Balkana: Šmid na plasman do medalje, Klarić šestoplasirani

Logo ABAF Foto: ABAF Logo ABAF

U Turskoj tj. Istanbulu se održalo natjecanje za najbolje mlađe juniore i juniorke ovih prostora gdje su nastupali Tina Šmid i Nikola Klarić.

Sveukupan pogled na natjecanje natjecanje odaje dojam kako je naspram prijašnjih godina odaziv u nekim disciplinama bio ipak nešto slabiji, kako kvalitativno, tako i kvantativno. Neki su to iskoristlili, neki nisu.

No nevezano za to, zanimaju nas prvenstveno naši članovi. Tina Šmid ponudila je svoje najbolje izdanje vrijedno osobnog rekorda na 3000m i 4. mjesta. Ciljem je prošla u vremenu 10:22,99 i tako zaslužila za spomenutu poziciju, a za medalju je trebalo biti 4 sekunde brži.

Još ranije, prije nje, nastupao je Nikola Klarić, njegova utrka prošla je u vremenu 4:14,53 i tako se pozicionirao na 6. mjestu. 

Čestitamo našim članovima kao i ostatku hrvatske reprezentacije na postignutim uspjesima!

  • Natjecanje: Prvenstvo Balkana za mlađe juniore i juniorke
  • Mjesto: Istanbul (TUR)
  • Datum: 3.6.2017.
Ocijeni sadržaj
(1 Glasaj)

Log in or create an account

fb iconLog in with Facebook