Međunarodna natjecanja

IAAF World Challenge Zagreb 2018: Čukmanu pobjeda na nacionalnih 400m (VIDEO)

Logo Foto: zagreb-meeting.com Logo

Još jedno uspješno izdanje Hanžekovićevog memorijala je iza nas, a u njemu su sudjelovali i naši članovi i članice.

Disciplina 400m ove godine imala je čudan koncept u kontekstu kategoriziranja nacionalne discipline A i B grupe na 400m, tako da je zapravo B grupa bila ona prava, hrvatska. U njoj je najbrži bio upravo Hrvoje Čukman, istrčao je 48.06 i tako pobijedio ispred našeg Matea Kovačića kao drugoplasiranog vremenom 48.62.

Super brzu utrku gledali smo na 800m, a tu nažalost Marino Bloudek nije uspio pratiti željeni ritam iako je u navedenu utrku ušao s tom željom. Zaključno je bio 10. s 1:52,58.

Ozljeda na dalju odnijela je bolje skokove za Filipa Pravdicu koji je tako sa 7.21 završio identičnim plasmanom.

Na kraju samog programa gledali smo jaku konkurenciju 200 metraša među kojima je bio Hrvoje Čukman kao osmoplasirani s 21.95.

Čestitke našim atletičarima na ostvarenom, kao i cjelokupnom mitingu na završenom 68. izdanju!