Međunarodna natjecanja

EYOF: 16. mjesto za Šmid na 3000m (VIDEO)

Vizual Foto: gyor2017 Vizual

Prvi naš član nastupio je u finalu discipline 3000m.

Dosta problema imali su organizatori s obzirom na loše vrijeme tijekom dana tako da je dosta toga odgođeno za sat vremena kasnije.

Tako je negdje i krenula Tina Šmid u svojem finalu na 3000m koje nije uspjela istrčati na razini svojih najboljih rezultata s obzirom na vrijeme od 11:35,06, ali svakako će ovo natjecanje biti dobra pouka i iskustvo za dalje s obzirom da je ovo ipak najbolja i najkvalitetnija razina natjecanja na kojoj je do sad nastupala.

A bit će ih još, ne sumnjamo. Na koncu joj je pripala 16. pozicija, a pobjeda je pripala Alessiji Zarbo iz Italije vremenom 9:33,12. Sutra još od naših članova očekujemo nastup Roka Malenice u finalu bacanja kladiva (16:55h).

Čestitke!

  • Natjecanje: Europski olimpijski festival mladih
  • Mjesto: Gyor (HUN)
  • Datum: 26.7.2017.
Ocijeni sadržaj
(1 Glasaj)

Log in or create an account

fb iconLog in with Facebook