Međunarodna natjecanja

EP do 23 godine: Renić do 21. mjesta na 20km hodanje

Logo natjecanja Foto: EA Logo natjecanja

Na Europskom mlađeseniorskom prvenstvu ispratili smo i posljednjeg predstavnika odnosno predstavnicu iz našeg kluba, bila je to Ivana Renić.

Start utrke krenuo je prema predviđenom u 11h, a kako to obično biva u ovoj atletskoj grani, nekolicina (4) nije uspjela završiti svoje utrke s obzirom na to da su suci procijenili kako je bilo previše grešaka u njihovom hodanju. 

Ivana nije bila među njima iako s postojeće dvije opomene bila u svojevrsnoj opasnosti. No ciljem je prošla bez takve situacije, a zabilježeno vrijeme je 1:49:46 što možda nije točno rezultat koji je htjela, ali s druge strane radi se o drugom najbržem rezultatu u karijeri (i dalje ispod sat i 50) dok je svojim plasmanom ispred djevojki koje su nominalno imale i brži prijavljeni rezultat.

Kao i u svakoj utrci na jednom velikom natjecanju poput ovog, bilo je tu uspona i padova i drago nam je da Ivana na koncu ima svoj plasman, a to je 21. mjesto.

Za nju ovo zasigurno nije kraj sezone, još je utrka u kalendaru i vidjet ćemo je još ove godine u novim utrkama.

Čestitamo!

Ocijeni sadržaj
(1 Glasaj)

Log in or create an account

fb iconLog in with Facebook