Domaća natjecanja

Znanjem i sportom kroz život 2011

Manifestacija koja je namijenjena djeci i njihovim roditeljima s ciljem popularizacije i promicanja sporta te poticanja djece na bavljenje izvanškolskim aktivnostima.

 

U organizaciji hrvatskog trgovačkog lanca Konzum ovaj događaj održava se u Zagrebu, Osijeku i Splitu, a ove godine (druga zaredom) se priključio i naš klub. Djeca su tako imala priliku sudjelovati u raznim sportovima, a jedan od njih bila je i kraljica sportova, atletika. Sunčani dan donio je ugodno druženje s mladima i zasigurno bi ovakvih događaja trebalo biti što više!

 

Našim vrijednim trenerima pomagali su i naši atletičari - Matea Matošević i Danijela Grgić. No ima još detalja stoga smo pripremili galeriju jučerašnjeg dana. Klikom OVDJE posjetiti ćete Picasa web albume, a kliknete li OVDJE, posjetiti ćete našu Facebook stranicu gdje također možete pronaći fotografije.

Ocijeni sadržaj
(0 glasova)

Log in or create an account

fb iconLog in with Facebook